Фонд Князя Монако відсвяткував свій ювілей

3651-20160701093852000000 (1)30 червня, в Монако, в залі “Salle des Etoiles” відбулась урочиста церемонія святкування десятої річниці створення Фонду Його Найяснішої Високості Князя Монако Альбера ІІ – головного партнера Електромобільного Марафону.

В рамках унікального заходу було відзначено заслуги низки людей, які очолюють рух людства до поліпшення стосунків з навколишнім середовищем. Згідно з основними напрямками діяльності Фонду, відзнаку отримали наступні персони: 

·        Премію “Біологічне Різноманіття” отримав пан Люк Хоффман за своє бачення охорони біорізноманіття та ініціативи, які він розробив у співробітництві з MAVA Foundation, з біологчною станцією Tour du Valat Biological Station, з WWF International та з Міжнародним фондом Banc d’Arguin.

·        Премію “Вода” отримала Комісія з Водних Досліджень, представлена її директором, паном Десигеном Найду, за видатні дії щодо сталого керування водними ресурсами у Південній Африці.

·       Премію “Зміна Клімату” отримала пані Лоренс Тубіана,  The “Climate Change” award went to Mrs Laurence Tubiana, як ознаку визнання її видатних заслуг в сфері контрою клімату, від створення  IDDR до успішних переговорів в рамках COP21.   

     «Рік за роком, завдячуючи вашому внеску у загальну справу, ґрунтуючись на досвіді членів керівних органів, Фонд проявив себе як організація, яку визнають та поважають за якість ініційованих нею проектів. Разом з вами ми зможемо опанувати проблеми, які все ще загрожують довкіллю та сталому розвитку нашої планети», – відмітив повноважний міністр Монако, генеральний директор та віце-президент Фонду Бернар Фотріє.