Електромобільний Марафон 2016 стартує зі Львову за 2 дні

 

473d6f00-93ec-467e-bc4f-5e486826af36Одне з наймасштабніших в Європі ралі на електромобілях – Електромобільний Марафон 2016 Львів – Монте-Карло – стартує 22 травня з площі Ринок у Львові, й фінішує на Палацовій площі в Монако 3 червня.За традицією, щорічне електромобільне європейське ралі пройде під патронатом Його Світлості Князя Монако Альбера II. Головна мета змагання – привернути увагу європейської спільноти до проблеми охорони навколишнього середовища, допомогти популяризації серед європейців та українців екологічно чистого транспорту та сприяти розвитку відповідної інфраструктури.
У день старту Львів прийме делегацію представників Монако на чолі з Бернаром Фотріє – СЕО Фонду Його Світлості Князя Монако Альбера ІІ, Повноважним Міністром Князівства Монако.

Ще одним важливим партнером Марафону виступає компанія Burisma, яка разом з компанією “Electric Marathon International” та Фондом Князя Альберта, й провадить разом з ним міжнародний екологічний форум “Energy Security for the Future”.

 

За два тижні учасники Марафону проїдуть більш ніж 3000 кілометрів, відвідають 10 європейських країн й 23 міста: Львів, Новояворівськ (Україна); Жешув, Величка (Польща); Острава, Брно (Чехія); Шаморин (Словаччина); Вейнер-Нойштадт, Бад-Шалербах (Австрія); Мюнхен, Ульм, Штуттгарт, Баден-Баден, Фрайбург (Німеччина); Бекенрід, Беллінцона (Швейцарія); Мілан, Парма, Лардерело, Піза, Болонья, Алассіо (Італія); Ментона (Франція);  й, врешті-решт, Монте-Карло.

Електромобільний Марафон є інтелектуальним ралі, перемогу у якому здобуде не найшвидший з учасників, а найточніший. Так званий «нульовий автомобіль» приїде до фінішної відмітки першим, й встановить еталонний час. Та з команд, яка фінішує максимально близько до еталонного часу, переможе в Марафоні. Варто відзначити, що учасники заходу користуватимуться загальними європейськими автошляхами, тому будуть зобов’язані дотримуватись усіх правил дорожнього руху.

 

“Його Світлість Князь Монако Альбер ІІ приділяє багато зусиль проблемі навколишнього середовища та розвитку поновлюваних джерел енергії. Саме тому Електромобільний Марафон проходить під його патронатом. Електромобільний рух в Європі та Україні сьогодні переживає бурхливий розвиток, міста поволі звільняються від шуму й вихлопних газів – і я гордий, якщо в цьому процесі є частка нашої заслуги”.
Юрій ТАММ, президент Електромобільного Марафону
“Цей марафон – не просто перевірка технічних можливостей електромобілів. Це початок загальноєвропейського екологічного руху з метою просування поновлюваної чистої енергетики й формування нової політики енергетичної безпеки Європи. Burisma очолила цей рух разом з Фондом Князя Альбера. Проїхавши крізь всю Європу, марафон фінішує в Монте-Карло, де на міжнародному форумі Energy Security for the Future вперше зберуться державні діячі, політики, експерти й представники бізнес-кіл, яким не байдуже майбутнє Європи та забезпечення її потреб чистою енергетикою”.
Вадим ПОЖАРСЬКИЙ, радник ради директорів Burisma

Цього року учасники Електромобільного Марафону пілотуватимуть як добре відомі, так і нові, поки ще екзотичні для українського ринку моделі електричних та гібридних автомобілів: Tesla model S, BMW i8, Fisker Karma і т. д. Окрім того, окрема участь у ралі передбачена для транспортних засобів, що використовують альтернативні джерела енергії. Також на окремих етапах до учасників приєднаються власники електричних велосипедів.

Крім того, протягом шляху всього Марафону запланована низка презентацій прототипу першого українського електромобіля «Synchronous» – ексклюзивного туристичного таксі, побудованого спеціально для європейських курортних міст.

Запрошуємо Вас на церемонію старту, яка почнеться у 11:00 на площі Ринок, Львів, Україна.

Покажемо, що електромобільне майбутнє Європи стартує в Україні.