Правила

ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНОГО МАРАФОНУ 2016
Львів – Монте-Карло 22 травня – 3 червня
Програма

Оприлюднення правил на веб-сайті www.electricmarathon.com: 4 березня 2016
Початок прийому заявок, відкриття онлайн реєстрації на веб-сайті: 4 березня 2016
Останній день прийому заявок: квітня 2016
Підтвердження обраних автівок: квітня 2016
Прибуття учасників для адміністративної та технічної перевірки, брифінгу: 20/21 травня 2016
Старт марафону: 22 травня 2016 (12:00)

1. ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗАХОДУ:
Електромобільний Марафон – це щорічне ралі електричних автівок.
Мета Електромобільного Марафону – сприяти розповсюдженню інноваційних технічних транспортних засобів, розроблених для збереження енергії та викиду найменшої кількості забруднювачів та CO2. Він також спрямований на заохочення водіїв до зміни манери водіння, надання перевагу захисту навколишнього середовища та сталому розвитку транспортного сектору шляхом використання альтернативного палива та електроенергії в якості тягнучих енергетичних джерел їхніх транспортних засобів.
Основне поле змагань – це оцінювання здатності учасників поважати та дотримуватися графіку змагань відповідно до плану організаторів. Це виражено у формі послідовних “ідеальних часів” руху транспортних засобів від однієї часової точки до іншої. Друге поле змагань – це оцінювання здатності учасників пройти увесь маршрут, використовуючи екологічні техніки водіння та найменшу кількість електроенергії. Також це площина для виробників для тестування та демонстрації нових технологій щодо меншого споживання електроенергії.
Важливо позначити той факт, що Електромобільний Марафон це не змагання “на швидкість” і, відповідно, непотрібно будь-яке специфічне обладнання для транспортних засобів та учасників перегонів. Брати участь у ралі можуть усі електромобілі, гібридні автівки та транспортні засоби з альтернативними типами палива, які є офіційно зареєстрованими та мають право пересуватися на публічних дорогах.

2. ОРГАНІЗАТОР
Дані організатора:
Міжнародний електромобільний марафон
www.electricmarathon.com
Організаційний комітет:
Президент: Юрі Тамм
Віце-президент: Андрій Білий
Клерк: Поліна Астапова

3. ПРАВИЛЬНА НАЗВА ЗАХОДУ
3.1. Назва: “Електромобільний Марафон 2016 Львів – Монте-Карло” є “Правильною назвою” змагань.
3.2 Заявники та інші зацікавлені особи мають використовувати “Правильну назву” в будь-якій кореспонденції та посиланнях на змагання.

4.  ПРАВОМОЧНІСТЬ та КАТЕГОРІЇ
Брати участь у ралі можуть усі електромобілі, гібридні автівки та транспортні засоби з альтернативними типами палива, які є офіційно зареєстрованими та мають право пересуватися на публічних дорогах.
Категорії:
1. Відкрита категорія
2. Транспортні засоби з електричним двигуном серійного виробництва
3. Переобладнані, модифіковані або прототипи транспортних засобів з електричними двигунами
4. Гібридні автівки
5. Електричні мотоцикли

Якщо у транспортного засобу не вистачає дальності, участь є можливою, але команда муситиме іноді власноруч шукати можливості для підзарядки.
Учасник несе відповідальність за технічну відповідність власної автівки під час ралі.
Детальний розклад заходу, точні відстані між містами та адреси старту/фінішу будуть означені в Дорожній Книзі змагань, яку буде надано учасникам під час адміністративної перевірки 20 або 21 травня.
Марафон проходитиме в умовах реального дорожнього руху. Необхідно поважати і діяти відповідно до національних вимог дорожнього руху.

5. РЕЄСТРАЦІЯ та ВНЕСКИ:
Реєстраційний внесок учасника для кожної команди з двох осіб (водій та другий водій) складає: 2.800€
Внесок учасника покриває:

  • Безкоштовне проживання з 21 травня по 4 червня (кімната на двох осіб зі сніданком).
  • Запрошення на Офіційну Вечерю у Львові напередодні старту змагань.
  • Адміністративні витрати
  • Безкоштовну підзарядку в місцях, запропонованих Організатором.
  • Офіційну футболку та капелюх змагань.
  • Дорожню Книгу.
  • Систему GPS трекінгу.
  • Цілодобову підтримку під час змагань.
  • Вхідні квитки до музеїв.

Усі інші витрати, які не покриває Внесок учасника, учасники оплачують самостійно. Усі витрати щодо використання платних автобанів на маршруті змагань несуть учасники.
Будь ласка, контактуйте з організаторами стосовно питань оплати Внеску учасника: rykalov@gmail.com, press.elmarathon@gmail.com

5.2. Внесок учасника буде відшкодовано повністю ЛИШЕ якщо:
– Вас не буде включено до списку учасників, або
– змагання буде скасовано.
5.3. Документи команди:

Команда складається з водія та другого водія, або водія та штурмана. В обох мають бути наступні документи:
– Свідоцтво водія, що відповідає типу заявленого транспортного засобу
– Міжнародний договір страхування
– Дійсна Шенгенська віза

5.3. ЗАЯВКА УЧАСНИКА:
Будь-яка фізична або юридична особа, що бажає взяти участь у змаганні, має заповнити форму заявки на офіційному веб-сайті змагань.
Форму заявки буде прийнято лише разом із внеском учасника.
Подача форми заявки є підтвердженням того, що заявник та члени команди зобов’язуються поважати та слідувати усім вимогам змагань.
Організатор проінформує заявників стосовно включення до списку учасників або відмови в участі електронною поштою не пізніше ніж за 5 днів після отримання повністю заповненою та фінансово підтвердженої заявки.
Організатор залишає за собою право відмовити в участі на власний розсуд.
Обсяг учасників на усій дистанції Електромобільного марафону 2016 Львів – Монте-Карло обмежено 12 заявками. Усі заявки, отримані після перших дванадцяти затверджених учасників буде поставлено у чергу очікування.
Під час адміністративної перевірки Організаційний Комітет надає кожній команді по два номерні знаки та номер учасника, який необхідно закріпити на транспортному засобі відповідно до вимог, означених у Додатку.
Учасникам буде присвоєно номери учасників під час адміністративної перевірки, й ці номери мають залишатися недоторканими та чітко видимими під час усього змагання. Бокові знаки на дверях з номером учасника також матимуть назву змагань та логотипи організаторів та спонсорів.

6. РЕКЛАМНА ДІЯЛЬНІСТЬ та ПУБЛІЧНІСТЬ:
Будь-який учасник, якого підтримує комерційна організація, має повідомити Організаторів про товарні знаки, які буде зображено на транспортному засобі або на одязі команди, та просити дозволу на подібну рекламу під час подання заявки. Єдина мета цієї процедури – уникнення будь-якої реклами продуктів та послуг, які не відповідають меті змагання.на сайт для правил

6.1 Публічність змагань:

Усі учасники, які беруть участь у змаганні, дозволяють Організаторам використовувати їхні імена, назви команд та дані їхніх транспортних засобів в звітах та прес-релізах. Також вони погоджуються з використанням цих даних у публічних матеріалах, які можуть бути розроблені Організаторами та в яких може бути необхідність використання імен, назв та даних транспортних засобів учасників.

7. ХІД ЗМАГАНЬ
Вибір маршруту до фінішної точки на кожному етапі знаходиться в межах відповідальності команди.
Команди повинні бути присутніми на всіх публічних заходах і зустрічах Electric Marathon. Графік публічних заходів і зустрічей, вся необхідна інформація для учасників будуть опубліковані  в Дорожній Книзі.