Учасники Марафону відвідали Геотермальний Музей в Лардерелло

13324367_10204649356633525_1207297424_oУчасники Електромобільного Марафону 2016 Львів – Монте-Карло, перебуваючи в Лардерелло, відвідали Геотермальний Музей.

Геотермальна енергетика є досить перспективним напрямком альтернативних та поновлюваних джерел енергії. В районі Лардерелло (міста, названого на честь інженера Франсуа де Лардереля, що зробив неоцінимий внесок у розвиток геотермальної енергетики) знаходиться одне з найбільших в світі геотермальних полів, завдяки якому Італія володіє приблизно 8% геотермальних потужностей в світі.

Зважуючи на те, що головною ідеєю Електромобільного Марафону є розвиток та популяризація альтернативних і поновлюваних джерел енергії, італійський досвід у реалізації геотермальних проектів викликав у учасників ралі неабияку зацікавленість. Тим більше, що генеральний партнер Марафону – корпорація Burisma – стала першою українською компанією, що отримала статус партнера та учасника італійської мережі з геотермальної енергетики  RETE Geotermica. А на початку цього року Burisma Geothermal – дочерня компанія  Burisma Holdings, придбала у Італії один з найбільших континентальних геотермальних проектів. Сьогодня саме в районі Лардерелло за участі Burisma проводяться наукові дослідження цієї перспективної та екологічно чистої галузі енергетики.