Презентація фільму про Електромобільний марафон 2015 відбулась у Києві

IMG_0197

25 листопада на НСК «Олімпійський» було презентовано документальний фільм про всесвітньовідомий Електромобільний марафон Київ – Монте-Карло 2015.

Цей фільм розповідає не тільки про пригоди Марафону на дистанції в 3000 кілометрів, але й має дуже важливий освітній аспект щодо розвитку альтернативних джерел енергії та презентації України у Європі.
На прикладі Європейських міст організатори Електромобільного марафону демонструють різні шляхи розвитку екологічно чистого транспорту.
   
Участь у презинтації візяли Почесний Консул Монако Юрі Тамм, команди учасники марафону, активісти електромбільного руху України, офіційні особи та представники влади.

«В Україні культура використання електромобілів тільки починає розвиватися. На те є кілька об’єктивних причин: недостатня кількість зарядних станцій для електромобілів, ціна електроомобіля, а також нерозуміння всіх переваг цього виду транспорту. У багатьох країнах світу стимулювання розвитку інфраструктури електричного транспорту підтримується на державному рівні. Але у України є великі шанси стати «єлектромобільною» державою, адже інтерес до екологічно чистого транспорту тут росте дуже швидкими темпами», – стверджує Почесний Консул Монако в Естонії, Президент Електромобільного марафону Юрій Тамм.

IMG_0192

IMG_0032