Організаційний комітет Електромобільного Марафону 2016 Львів-Монте-Карло продовжує активну підготовку до старту цього незвичного ралі

2016 04 07 Folli maratona elettrica -2Одним із важливих кроків підготовчого процесу став візит до Парми, Італія. Під час візиту члени Організаційного комітету зустрілися із заступником мера міста з питань мобільності Габріелем Фоллі. Пан Фоллі обговорив деталі цього проведення ралі з Юрієм Тамом, Почесним консулом Монако в Естонії, президентом Електромобільного Марафону, та Андрієм Білим, CEO Electric Marathon International, віце-президентом Електромобільного Марафону.

Окрім технічних питань (маршрут Марафону, використання зарядних станцій, організація церемоній старту та фінішу), було обговорено проблему забруднення навколишнього середовища та необхідність підтримки сучасних “зелених” видів транспорту.

Нагадуємо, що Електромобільний Марафон 2016 стартує 22 травня  на площі Ринок у Львові і фінішує 3 червня на Палацовій площі в Монте-Карло, де переможців нагороджуватиме патрон заходу Його Світлість Князь Монако Альбер ІІ. Очікуваний маршрут Марафону склав 3000 кілометрів та проходить через 10 країн Європи. В Італію Електромобільний Марафон прибуде 30 травня. Першим італійським містом стане саме Парма, а 31 травня учасники проїдуть через Болонью та Флоренцію, 1 червня зроблять зупинку у Пізі. Чекаємо на зустріч з сонячною Італією!