Офіційна презентація електромобільного марафону Київ – Монте Карло 2015

18 квітня відбулася офіційна презентація електромобільного марафону Київ – Монте Карло 2015. У цей день в заміському кінному клубі “Butenko Stable” організатори електромобільного ралі представили концепцію заходу і розкрили всі таємниці «зеленого» ралі.

DSC_1613

В ході презентації був організований тест драйв на електромобілях Tesla і Nissan Leaf. Не дивно, що більшість людей, яким вдалося проїхати за кермом електромобіля, висловили свою готовність вже сьогодні міняти свій автомобіль на електрокар. Причиною цьому є не тільки екологічність електромобілів, а й суттєва економія на бензині. Адже ціна на зарядку електромобіля скандально низька – приблизно 7 гривень на 100 кілометрів. Крім цього, на заході всі охочі могли протестувати квадроцикли та самокати, що працюють від електрики. У маленьких гостей презентації також була можливість покататися на міні-копіях електрокарів відомих світових виробників

Організатори електромобільного ралі сподіваються, що марафон дасть початок нової автомобільної ери і створенню екологічно чистого мобільного співтовариства в Україні.

IMG_9305

«Ми організували презентацію нашого марафону в кінному клубі абсолютно не випадково. Цим ми хотіли зробитиакцент на абсолютній екологічності електромобілів. Адже жоден автомобіль з ДВЗ не може бути допущений на місце кінного змагання. На сьогоднішній момент дуже важливо показати людям, що потрібно берегти природу», – говорить директор Electric Marathon, Почесний Консул Монако в Естонії Юрій Тамм.

IMG_9326
IMG_9350
IMG_9330