Львівські діти малюють електромобільне майбутнє

ЛIMG_3406ьвів потроху стає електромобільною столицею України. 22 травня з площі Ринок стартує одне з наймасштабніших транс’європейських електромобільних ралі – Електромобільний Марафон 2016 Львів – Монте-Карло. Протягом двох тижнів учасники ралі проїдуть понад 3000 кілометрів, перетнуть кордони 10 єевропейських країн, завітають у 23 міста та містечка й фінішують 3 червня на Палацовій площі в Монте-Карло. А напередодні в Місті Лева серед школярів та вихованців початкових навчальних закладів пройшов творчий конкурс «Електромобіль Майбутнього».

Протягом конкурсу юні львів’яни мали змогу зобразити своє бачення транспорту майбутнього – електромобіля. Окрім теми, ніщо більше не стримувало фантазію маленьких художників.
Для участі у конкурсі було представлено 88 художніх робіт від учнів 28 закладів Львова та Львівської області.
Члени журі визначили переможців. Призові місця у різних вікових категоріях посіли роботи таких учасників:
– Вікторія Стрижко (5 р.) та Варвара Мовчан (5 р.), студія раннього естетичного виховання «Равлик» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини;

– Вікторія Шпирко (6р.), гурток “Початкове Технічне Моделювання” Центру творчості дітей та юнацтва Галичини;

– Андрій Застріжний (12 р.), НВК «Школа-гімназія «Галицька».

– Олег Муха, СЗШ І-ІІІ ст. № 29 м. Львова;

– Майбутнє настає, хочемо ми того, чи ні, – говорить СЕО Electric Marathon International Андрій Білий. – Можна лише радіти тому, що львівські діти до нього готові. Сьогодні мало хто заперечує, що прийдешнє цілком належить електромобілям. Юне покоління усвідомлює це, як ніхто інший. Львів завжди був в авангарді змін – технічних, суспільних, культурних.

– У розвиток автомобілізму Львів також зробив свій внесок, – каже Президент Електромобільного Марафону Юрій Тамм. – Достатньо сказати, що лише у двох містах Європи – у Львові та Монте-Карло – на початку двадцятого сторіччя проходили кільцеві автомобільні перегони міськими вулицями. Тому нічого дивного, що український електромобілізм теж народжується та кріпне за безпосередньої участі львів’ян.