“Let’s do it, Ukrane ” стали партнерами Electric Marathon 2016

IMG_2016-03-09_121958 (1)Організація “Let’s do it, Ukrane ” і Електромобільний Марафон 2016 Львів – Монте Карло будуть робити світ чистішим.

Громадська організація “Let’s do it, Ukrane ” є учасником загальносвітового руху “Let’s Do It, world”, що обєднує понад 13 мільйонів людей в 116державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні та прагнуть зробити світ чистішим.

У 2015 команда Електромобільного Марафону приняла участь у прибиранні на Трухановому острові, а волонтери організаціїLets do it, Ukrane допомогали в організації урочистої церемонії старту у Києві.

Цього року ми також вирішили співпрацювати, щоб змінювати світ на краще!Letsdoit_WCU2014_logo_resize

Почесний Консул Монако в Естонії, президент Електромобільного Марафону Юрій  Тамм  і президент організації “Lets do it, Ukrane” Юлія Маркель підписали договір про партнерство та підтвердили своє прагнення робити світ чистішим та привернути увагу до популяризації автомобілів на зеленій енергій для покращення екологічного стану в Україні та світі. Вітаємо ще одного партнера міжнародного «Електромобільного Марафону 2016 Львів – Монте-Карло»!