Фініш у Монако

Електромобільний марафон фінішував у Монте-Карло . Володарем Гран Прі «зеленої гонки» стала команда Särtsuauto з Естонії на Tesla S. Перше місце в номінації переобладнаних у електричні машини отримав екіпаж Cenntro Auto на ГАЗ М-20 (Побєда) з Естонії. Командою переможцем номінації гібридні авто стала команда Burisma на Opel Ampera. Кубок переможцю вручив патрон гонки Його Світлість Принц Монако Альбер та Микола Злочевський, президент Burisma Holdings. Переможців категорії гібрид авто нагородили віце – президент Electric Marathon Андрій Білий і барон Федеріко Б’янкі.

Почесний Консул Монако в Естонії Юрі Тамм передав Принцу Монако Альберу ІІ подарунок від мера міста Києва , звідки стартував марафон.

Українські команди на Nissan Leaf і ZAZ отримали спеціальний призу «за волю до перемоги».

Після церемонії нагородження, яка проводилася на площі перед Палацом, Принц Альбер II поспілкувався з учасниками та командою Electric Marathon в невимушеній атмосфері.

У гонці взяло участь 6 команд основного етапу. У цьому році всього у  марафоні взяло участь 56 електрокарів та 15 електричних велосипедів.