Ювілейний Електромобільний Марафон стартує зі Львова

DSC_4788

Львів було обрано відправною точкою п’ятого Електромобільного Марафону. Урочистий старт події заплановано на 22 травня 2016 року, фінішувати електромобілі будуть 3 червня у Монако.

1 лютого у Львівській міській раді відбулась прес-конференція, на якій було презентовано концепцію Електромобільного Марафону Львів – Монте- Карло 2016.

Участь у прес-конференції приймали  Юрій Тамм, Почесний Консул Монако в Естонії, Президент Електромобільного Марафону; Андрій Білий, віце-президент Електромобільного Марафону, CEO Electric Marathon International; Андрій Садовий, міський голова Львова; Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Наразі Львів активно готується приймати унікальну  «зелену» гонку, адже місто було обрано серед декількох кадидатів. .

«В світі цінується енергоощадність. Сто років тому світ захоплювався двигунами внутрішнього згоряння, а сьогодні світ розумує, що майбутнє за електромобілями. Мені приємно сьогодні бути разом з колегами. Консул Монако радо промує все нове, що є», – зазначає Андрій Садовий.

Віце-президент Електромобільного Марафону Андрій Білий: «В Україні культура використання електромобілів тільки починає розвиватися, але у нас є великі шанси стати «єлектромобільною» державою, адже інтерес до екологічно чистого транспорту росте дуже швидкими темпами».

Організатори заявляють, що Ювілейний 5-й Марафон невипадково стартує з міста Лева, адже Львів і Монте-Карло мають історичний зв’язок. Саме у цих містах у 30-х роках XX століття проходили кільцеві гонки на автомобілях.

DSC_4799

«Сталось так, як ми і хотіли Ми з мером говорили минулого року, щоб, можливо, зробити старт зі Львова, так як Монте-Карло і Львів мають історичний зв’язок та мають однакове бачення майбутнього. Львів стрімко старається розвивати інфраструктуру. Для вас дуже важливим є стан оточуючого середовища. Це ті ж пріоритети і цінності, які несе Принц Альберт ІІ і несе його маленька країна. Ця гонка буде ювілейною, п’ятою. Я обіцяю, що буде цікаво»,  – зазначив Юрій Тамм.