Електромобільний Марафон та eTourEurope домовились про співпрацю

IM2C0507Електромобільний Марафон і компанія «eProjekt TNS GmbH» (Мюнхен, Німеччина) уклали угоду про співробітництво в сфері запровадження електричного та іншого транспорту з нульовими викидами на європейському просторі. Також сторони домовились об’єднати зусилля щодо популяризації електротранспорту серед європейської спільноти та розвитку інфраструктури з обслуговування електромобілів. «eProjekt TNS GmbH» також є організатором електромобільних подій в Євросоюзі – наприклад, відомого електромобільного ралі eTourEurope.

Урочиста церемонія підписання відповідного документу відбулась у Брюсселі. Від Електромобільного Марафону документ завізував його президент, Почесний Консул князівства Монако в Естонії Юрій Тамм. Від «eProjekt TNS GmbH» підпис поставив керівник компанії Werner Hillebrand-Hansen.

– Ця співпраця демонструє нашому суспільству згоду популяризувати електричний транспорт та інші екологічно чисті транспортні ініціативи, – прокоментував угоду Юрій Тамм. – Наша місія – прискорювати ринковий рух до електричного транспорту, та пропагувати екологічно чисті транспортні рішення серед європейських громадян, бізнесменів, політичних лідерів та, звісно, серед представників молоді. Ми маємо загальну мету, та знаємо, що вона спрямована на досягнення загальної користі. Я впевнений, що укладання угоди означатиме довгу та плідну співпрацю, та сприятиме взаєморозумінню серед тисяч любителів електричного транспорту в Європі.

– Розвиток та популяризація транспорту з нульовими викидами в атмосферу – загальна справа усього людства – впевнений СЕО «Electric Marathon International» Андрій Білий. – Тому цілком природно, що люди доброї волі, яким не байдужа доля Європи і усього світу, бажають об’єднати зусилля заради великої мети. Я вельми вдячний нашим партнерам, та сподіваюсь, що разом ми зможемо зробити більше для електротранспорту у Європі.