Електромобільний марафон Kiev – Monte Carlo 2015 був презентований в Монако

_CVL3156

З 31 березня по 2 квітня електромобільний марафон  Kiev – Monte Carlo 2015 був презентований в Монако  під час виставки EVER-2015. На цьому заході були представлені новітні досягнення в «зеленого» транспорту та відновлюваних джерел енергії.

Варто відзначити, що електромобільні марафон вже не перший рік поспіль робить вагомий внесок у розвиток екологічно чистого транспорту і проводиться під патронатом Його Світлості Принца Монако Альберта II і мерів приймаючих міст. Як стверджує директор Electric Marathon, Почесний Консул Монако в Естонії Юрій Тамм, марафон є відродженням історичного європейського ралі, але вже в сучасному форматі. Перший Electric Marathon пройшов в 2011 році, тоді електромобілі стартували з Таллінна. Відтоді гонка на електрокарах проводиться регулярно – практично щороку змінюється місце старту і маршрут, але фінішують автомобілі незмінно в Монте-Карло.

Безумовно, основною метою гонки є привернення уваги жителів планети до проблем захисту довкілля та зниження викидів вихлопних газів шляхом переходу на екологічно чистий вид транспорту. Організатори електромобільного ралі сподіваються, що марафон дасть початок нової автомобільної ери і створенню екологічно чистого мобільного співтовариства в Україні.