Електромобільний марафон 2016: український електрокар підкорює Польщу та Чехію

синхронус сайтУчасники одного з наймасштабніших електромобільних ралі, що стартувало минулої неділі – Електромобільного Марафону 2016 Львів – Монте-Карло – за три дні проїхали дві європейські країни. 22 травня ввечері електромобілісти перетнули державний кордон та приїхали до польського Жешува, 23 травня прибули у Величку, а 24 вирушили до Чехії – спершу в Остраву, а згодом у Брно. Таким чином, за три дні учасники ралі проїхали майже 900 кілометрів. Для довідки: запас ходу навіть у топової моделі електромобілів «Tesla» – «Model S» складає від 300 до 550 кілометрів на одній підзарядці, залежно від комплектації.

Мешканці усіх міст, де зупиняються учасники Марафону, можуть на власні очі побачити прототип першого українського електромобіля Synchronous. Характерна риса цієї автівки – ексклюзивний ретро-футуристичний дизайн, що нагадує старовинну карету, комфортний та великий салон, а ще те, що Synchronous повністю розроблений та зібраний в Україні.

Після Чехії учасники Електромобільного Марафону відвідають Словаччину – наступна зупинка ралі запланована у Шаморині. А 3 червня Марафон фінішує у Монако, на Палацовій площі. Нагадаємо: напередодні фінішу Електромобільного Марафону 2016, 2 червня, в Монако відбудеться міжнародний форум Energy Security for the Future, присвячений проблематиці альтернативних джерел енергії та обговоренню енергетичної безпеки майбутнього. Цей захід разом з Фондом Князя Монако Альбера ІІ запроваджують генеральні партнери Марафону – компанія Burisma й компанія Electric Marathon International.