Electric Marathon вирушив до Монте-Карло

Сьогодні  з Києва стартував електромобільний марафон Київ – Монте – Карло 2015.

На урочистій  церемонії старту, яка  відбулась на Михайлівській площі, зібралось 26 еклектрокарів. Старт ралі дав мер Києва Виталій Клічко. Київський міський голова передав вітання  та подарунки патрону ралі Принцу Монако Альберу II і також проїхав за кермом електромобіля.

На церемонії старту були присутні багато почесних гостей, зокрема: директор консульської служби  Естонії в Україні Айвор Царски; перший заступник міністра молоді та спорту України , президент Федерації легкої атлетики України Гоцул Ігор Євгенович, Народний депутат України, заступник  голови тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань майбутнього Тарута Сергій Олексійович, Радник Ради директорів Burisma Holdings Вадим Пожарський, Президент екологічної національної організації «Зелений Хрест» Тимошенко Максим Олегович.

KUBA8785

KUBA8886

Учасниками основної дистанції марафону стали 8 екіпажів : команда з Чехії,  2 команди з Естонії та 5 команд з України. До марафону долучився і відомий Рафаель де Местре, іспанець, який об’їхав навколо світу за 80 днів на своєму електрокарі. Серед машин-учасників як відомі Tesla, так і переробленні на електричні двигуни Porsсhe, Запорожець та навіть “Побєда”.

KUBA8429
KUBA8949
KUBA7790

Електромарафон буде мати декілька етапів. На кожному з яких буде нагороджено переможця. Так, переможцем першого етапу Киіїв-  Буча стала команда з України на переробленому Citroen Saxo , а сьогодні на етапі Буча- Рівне перемогла команда Burisma з результатом 3 години 37 хвилин 40 секунд .

Нагадуємо, ралі Київ-Монте-Карло пройде з 3 по 10 червня. Маршрут складає 2800 км і проходить через 10 країн та 17 міст Європи. Електромарафон проходить під егідою Його Світлості Принца Монако Альбера II вже 4-й рік поспіль.

KUBA8578
KUBA8332