2 червня в Монако відбудеться міжнародний екологічний форум

Форум, який планується проводити щороку, пройде 2 червня 2016 року в Яхт-Клубі Монако (Монте-Карло, Монако). Burisma Group покликана об’єднати провідних політиків, експертів, підприємців, журналістів та громадських діячів навколо питання європейської енергетичної безпеки.
 
Ключові доповідачі:
* Його Світлість, Князь Монако Альбер ІІ
* Олександр Кваснєвський, Президент Польщі 1995-2005 рр.
* Йошка Фішер, Віце-Канцлер Німеччини 1998-2005 рр.
* Ти-Джей Глоуфер, Заступник Міністра Енергетики США 1999-2001 рр.
* Андріс Пібалгс, Єврокомісар з питань енергетики, 2004 и 2009 рр.
* Ілкка Канерва, Президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ
* Хантер Байден, Незалежний директор Burisma Holdings та Burisma Geothermal
 
Місце проведення форуму цього року було обрано не випадково: Фонд Князя Монако Альбера ІІ демонструє прихильність до чистої енергії та актуальних ініціатив в сфері охорони навколишнього середовища. Серед головних партнерів заходу – Почесне Консульство Монако в Естонії, компанія Electric Marathon International, Британсько-Українська Торгівельна Палата (BUCC) та Американсько-Українська Ділова Рада (USUBC).
 
Провідні Європейські політики, дипломати, громадські діячі, журналісти, аналітики й підприємці з більш ніж 20 країн Європи та Америки представлять своє бачення енергетичної безпеки й перспектив альтернативної енергетики в Монте-Карло. За участі більш ніж 150 запрошених гостей, захід стане відкритою платформою для обміну думками й ідеями з забезпечення енергетичної безпеки в Європі.