Про марафон

Електромобільний Марафон є інтелектуальним ралі, перемогу у якому здобуде не найшвидший з учасників, а найточніший. Так званий “нульовий автомобіль” приїде до фінішної відмітки першим, й встановить еталонний час. Та з команд, яка фінішує максимально близько до еталонного часу, переможе в Марафоні. Варто відзначити, що учасники заходу користуватимуться загальними європейськими автошляхами, тому будуть зобов’язані дотримуватись усіх правил дорожнього руху.

Електромобільний Марафон – реінкарнація важливої історичної події, ралі Талін – Монте-Карло, яке проходило з 1930 до 1939 року. Після декількох років ця славна традиція, нажаль, припинилась.

У 2011 році давні традиції Європейського рали були відновлені, але у модерній інтерпретації – сьогодні у змаганнях приймають участь лише електричні автомобілі. Старт першому сучасному ралі під назвою Електромобільний Марафон дав Його Світлість Князь Монако Альбер ІІ під час офіційного візиту до Таліну. Сьогодні Марафон – це регулярна подія, що проходить щороку. Місце старту та маршрут кожного разу змінюються – але фінішний пункт лишаеться тим самим: головна площа Монте-Карло.

Організаторами Електромобільного Марафону, що проходить під патронатом Князя Альбера ІІ, виступають Президент Електромобільного Марафону, Почесний Консул Монако в Естонії Юрій Тамм, та Віце-Президент Електромобільного Марафону, CEO Electric Marathon International, Андрій Білий.